|
Thursday, November 14, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#1 | 11:45 AM SunDome, Yakima |
Lake Roosevelt 1 @Kalama 3 |
Kalama to #13 | Lake Roosevelt to #9 | |
#2 | 11:45 AM SunDome, Yakima |
Chewelah 0 @Tri-Cities Prep 3 |
Tri-Cities Prep to #13 | Chewelah to #9 | |
#3 | 11:45 AM SunDome, Yakima |
Toutle Lake 3 @Crosspoint 0 |
Toutle Lake to #14 | Crosspoint to #10 | |
#4 | 11:45 AM SunDome, Yakima |
Kittitas 1 @Northwest Chr (Colbert) 3 |
Northwest Chr (Colbert) to #14 | Kittitas to #10 | |
#5 | 1:30 PM SunDome, Yakima |
Colfax 0 @Brewster 3 |
Brewster to #15 | Colfax to #11 | |
#6 | 1:30 PM SunDome, Yakima |
Willapa Valley 0 @La Conner 3 |
La Conner to #15 | Willapa Valley to #11 | |
#7 | 1:30 PM SunDome, Yakima |
Wahkiakum 0 @Liberty (Spangle) 3 |
Liberty (Spangle) to #16 | Wahkiakum to #12 | |
#8 | 1:30 PM SunDome, Yakima |
Walla Walla Valley Acad 0 @Mossyrock 3 |
Mossyrock to #16 | Walla Walla Valley Acad to #12 | |
#9 | 6:45 PM SunDome, Yakima |
Lake Roosevelt 1 @Chewelah 3 |
Chewelah to #17 | Out | |
#10 | 6:45 PM SunDome, Yakima |
Crosspoint 0 @Kittitas 3 |
Kittitas to #17 | Out | |
#13 | 6:45 PM SunDome, Yakima |
Kalama 0 @Tri-Cities Prep 3 |
Tri-Cities Prep to #21 | Kalama to #19 | |
#14 | 6:45 PM SunDome, Yakima |
Toutle Lake 0 @Northwest Chr (Colbert) 3 |
Northwest Chr (Colbert) to #21 | Toutle Lake to #19 | |
#11 | 8:15 PM SunDome, Yakima |
Colfax 3 @Willapa Valley 0 |
Colfax to #18 | Out | |
#12 | 8:15 PM SunDome, Yakima |
Wahkiakum 0 @Walla Walla Valley Acad 3 |
Walla Walla Valley Acad to #18 | Out | |
#15 | 8:15 PM SunDome, Yakima |
Brewster 0 @La Conner 3 |
La Conner to #22 | Brewster to #20 | |
#16 | 8:15 PM SunDome, Yakima |
Liberty (Spangle) 1 @Mossyrock 3 |
Mossyrock to #22 | Liberty (Spangle) to #20 | |
Friday, November 15, 2019 | |||||
Game | Time/Location | Opponents | Winner | Loser | |
#17 | 8:00 AM SunDome, Yakima |
Chewelah 1 @Kittitas 3 |
Kittitas to #23 | Out | |
#18 | 9:45 AM SunDome, Yakima |
Colfax 3 @Walla Walla Valley Acad 1 |
Colfax to #23 | Out | |
#19 | 9:45 AM SunDome, Yakima |
Kalama 0 @Toutle Lake 3 |
Toutle Lake to #24 | Out | |
#20 | 9:45 AM SunDome, Yakima |
Brewster 0 @Liberty (Spangle) 3 |
Liberty (Spangle) to #24 | Out | |
#21 | 11:45 AM SunDome, Yakima |
Tri-Cities Prep 0 @Northwest Chr (Colbert) 3 |
Northwest Chr (Colbert) to #26 | Tri-Cities Prep to #25 | |
#22 | 11:45 AM SunDome, Yakima |
La Conner 3 @Mossyrock 1 |
La Conner to #26 | Mossyrock to #25 | |
#23 | 1:30 PM SunDome, Yakima |
Kittitas 0 @Colfax 3 |
Seventh Place | Eighth Place | |
#24 | 1:30 PM SunDome, Yakima |
Toutle Lake 0 @Liberty (Spangle) 3 |
Fifth Place | Sixth Place | |
#25 | 3:15 PM SunDome, Yakima |
Tri-Cities Prep 0 @Mossyrock 3 |
Third Place | Fourth Place | |
#26 | 3:15 PM SunDome, Yakima |
Northwest Chr (Colbert) 0 @La Conner 3 |
Champion | Second Place |
1 | Lake Roosevelt | |
2 | Kalama | |
3 | Chewelah | |
4 | Tri-Cities Prep | |
5 | Toutle Lake | |
6 | Crosspoint | |
7 | Kittitas | |
8 | Northwest Christian (Colbert) | |
9 | Colfax | |
10 | Brewster | |
11 | Willapa Valley | |
12 | La Conner | |
13 | Wahkiakum | |
14 | Liberty (Spangle) | |
15 | Walla Walla Valley Academy | |
16 | Mossyrock |